Gdzie można tanio się ubierać?

Miłośnicy mody nie mają lekko, bo przecież z jednej strony chcą gustownie wyglądać, pragną ubierać się modnie, nie chcą zbyt często nakładać tego samego ubrania, a do tego ciągle widzą interesujące propozycje modowe, a więc siłą rzeczy nieustannie mają ochotę na zrobienie zakupów. Cóż, jest to coś całkowicie typowego - nawet wśród facetów, chociaż akurat męska część społeczeństwa w dużej mierze wychodzi z założenia, że interesowanie się modą jest całkowicie niemęskie.
Cóż, to typowo ignoranckie rozumowanie, które jak najbardziej nie ma racji bytu. Jednakże co do czego przyjdzie, to bardzo dużą przeszkodą stanowią pieniądze - i tutaj nasuwa się bardzo istotne pytanie. Gdzie można tanio się ubierać?

- tzw. second handy. Minęły na całe szczęście już te czasy, w których po prostu kojarzyły się one bardzo kiepsko. Bo i branża znacznie urosła - jest coraz więcej sklepów z używaną odzieżą, które są fantastycznie prowadzone, do tego te ubrania są w dużej mierze eleganckie, modne, solidne, bardzo oryginalne. Nawet zamożni ludzie coraz częściej chadzają do second handów, a to jednak o czymś świadczy.
- Internet, szczególnie platformy aukcyjne. Co jak co, ale naprawdę dzięki aukcjom można ubierać się gustownie i tanio. Mowa o zarówno odzieży całkowicie nowej (marże sprzedawców aukcyjnych są stosunkowo niewielkie, z racji wielkiej konkurencji), jak i używanej.

- wyprzedaże. Szczególnie wyprzedaże poświąteczne - zwyczaj ten doszedł do nas z Zachodu, są w ostatnich latach coraz bardziej interesujące. Bardzo pocieszające jest to, że coraz częściej wyprzedaże są faktycznie wyprzedażami, a więc faktycznie ubrania zostały przecenione. Co prawda czasami słyszeć o kantowaniu ze strony sprzedawców - niby obniżają cenę, a tak naprawdę jest po staremu, ale to są jednak wyjątki.